ŞARTLAR VE KOŞULLAR

 

Bu web sitesi Hüseyin Anadolu 'ya aittir ve onun tarafından işletilmektedir. Bu Koşullar, web sitemizi ve hizmetlerimizi tarafımızdan sunulan şekilde kullanabileceğiniz hüküm ve koşulları belirler. Bu web sitesi ziyaretçilere ev tekstili ürünlerinin satış hizmetini sunmaktadır. Hizmetimizin web sitesine erişerek veya kullanarak, bu Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylarsınız.

Web sitemizi kullanmak ve / veya hizmetlerimizi almak için, yargı alanınızda reşit olma yaşından büyük ve yasal yetkiye, hak ve özgürlüğe sahip olmanız gerekir. bağlayıcı bir anlaşma olarak bu Koşullara dahil edilir. Ülkenizde veya sizin için geçerli olan herhangi bir yasa veya yönetmelik kapsamında yasaklanmışsa, bu web sitesini kullanmanıza ve / veya hizmet almanıza izin verilmez.

Bir ürün satın alırken, şunları kabul etmiş olursunuz: (i) satın alma taahhüdünde bulunmadan önce tam ürün listesini okumaktan sorumlusunuz: (ii) satın almayı taahhüt ettiğinizde bir ürünü satın almak için yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme yaparsınız bir öğe ve check-out ödeme işlemini tamamlarsınız.

Hizmetlerimizi kullanmak / ürünlerimiz için talep ettiğimiz fiyatlar web sitesinde listelenmiştir. Herhangi bir zamanda sergilenen ürünler için fiyatlarımızı değiştirme ve yanlışlıkla meydana gelebilecek fiyatlandırma hatalarını düzeltme hakkımızı saklı tutarız. Fiyatlandırma ve satış vergisi hakkında ek bilgi, ödemeler sayfasında mevcuttur.

"Vergiler ve olası işlem ücretleri gibi hizmetleri kullanımınızla bağlantılı olarak maruz kalabileceğiniz hizmetler ve diğer masraflar, ödeme yönteminizden aylık olarak tahsil edilecektir.

Hasar görmemiş herhangi bir ürün için, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde orijinal makbuz (veya hediye makbuzu) ile birlikte ürünle birlikte verilen aksesuarları ve ambalajıyla birlikte iade etmeniz yeterlidir; orijinaline göre ürünü değiştirir veya geri ödeme yaparız Ödeme şekli. Ek olarak, lütfen aşağıdakilere dikkat edin: (i) Ürünler yalnızca satın alındıkları ülkede iade edilebilir; ve (ii) aşağıdaki ürünler iade için uygun değildir: Kişiye özel dikimi yapılan tül perde, fon perde vb.. 

Önceden haber vermeksizin hizmetleri değiştirebiliriz; sunduğumuz hizmetlerin veya hizmetlerin herhangi bir özelliğini sağlamayı durdurmak; veya hizmetler için sınırlar oluşturun. Hizmetlere erişimi, herhangi bir nedenle veya hiçbir nedenle bildirimde bulunmadan ve sorumluluk almadan kalıcı veya geçici olarak sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Bizden satın alınan bir ürün için geçerli bir garanti talebi aldığımızda, ilgili kusuru onaracağız veya ürünü değiştireceğiz. Ürünü makul bir süre içinde tamir edemez veya değiştiremezsek, müşteri, ürünün bize derhal iade edilmesi üzerine tam bir geri ödeme alma hakkına sahip olacaktır. Onarılan veya değiştirilen ürünlerin müşteriye gönderilmesi için ödeme yapacağız ve ürünün bize geri gönderilmesinden müşteri sorumlu olacaktır.

Hizmet ve bunlarla sınırlı olmamak üzere yazılım, resimler, metinler, grafikler, logolar, patentler, ticari markalar, hizmet markaları, telif hakları, fotoğraflar, sesler, videolar, müzik ve bunlarla ilgili tüm Fikri Mülkiyet Hakları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm materyaller , HÜSEYİN ANADOLU 'nin münhasır mülküdür. Burada açıkça belirtilmedikçe, bu Koşullardaki hiçbir şey bu tür Fikri Mülkiyet Hakları içinde veya altında bir lisans oluşturmaz ve satmamayı, lisanslamamayı, kiralamamayı, değiştirmemeyi, dağıtmamayı, kopyalamamayı, çoğaltmamayı, iletmemeyi, kamuya açık olarak görüntülememeyi, bunların türev çalışmalarını halka açık olarak gerçekleştirmek, yayınlamak, uyarlamak, düzenlemek veya oluşturmak.

Hizmete erişiminizi herhangi bir nedenle bildirimde bulunmaksızın ve herhangi bir sorumluluk olmaksızın kalıcı veya geçici olarak sona erdirebilir veya askıya alabiliriz, bu Koşulların herhangi bir hükmünü veya yürürlükteki herhangi bir yasa veya düzenlemeyi, tek kararımıza göre ihlal etmeniz dahil İstediğiniz zaman hesabınızı ve / veya herhangi bir hizmeti kullanmayı bırakabilir ve iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. Yukarıdakilerin aksine herhangi bir şeye bakılmaksızın, ödemeli hizmetlere otomatik olarak yenilenen aboneliklerle ilgili olarak, bu tür abonelikler yalnızca zaten ödemesini yapmış olduğunuz ilgili sürenin sona ermesi üzerine kesilecektir.

HÜSEYİN ANADOLU, bunlardan dolayı veya bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak herhangi bir üçüncü tarafın aleyhine yapılan her türlü talep, kayıp, sorumluluk, iddia veya masraflardan (avukat ücretleri dahil) tazmin etmeyi ve bunlardan muaf tutmayı kabul edersiniz. web sitesini veya web sitesinde sunulan hizmetlerden herhangi birini kullanımınız.

Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, hiçbir durumda HÜSEYİN ANADOLU, kâr kaybı, itibar, kullanım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir dolaylı, cezai, arızi, özel, sonuç olarak ortaya çıkan veya örnek zararlardan sorumlu olmayacaktır. , hizmetin kullanımından veya hizmetin kullanılamamasından kaynaklanan veya bunlarla ilgili olan veriler veya diğer maddi olmayan kayıplar.

Bu koşulları zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu nedenle bu sayfaları periyodik olarak gözden geçirmelisiniz. Koşulları önemli bir şekilde değiştirdiğimizde, Koşullarda önemli değişiklikler yapıldığını size bildireceğiz. Bu tür bir değişiklikten sonra Web Sitesini veya hizmetimizi kullanmaya devam etmeniz, yeni Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu şartlardan herhangi birini veya Şartların gelecekteki herhangi bir sürümünü kabul etmiyorsanız, web sitesini veya hizmeti kullanmayın veya bunlara erişmeyin (veya erişmeye devam etmeyin).

Zaman zaman bizden posta, e-posta veya bize sağlayabileceğiniz başka herhangi bir iletişim formu (aramalar veya kısa mesajlar için telefon numaranız dahil) yoluyla promosyon mesajları ve materyalleri almayı kabul ediyorsunuz. Bu tür promosyon malzemeleri veya bildirimleri almak istemiyorsanız - lütfen istediğiniz zaman bize bildirin. 

Bu Koşullar, burada sağlanan haklar ve çareler ve burada ve / veya hizmetlerle ilgili her türlü iddia ve ihtilaf, tüm yönleriyle yalnızca ve münhasıran iç maddi hukuka göre yönetilecek, yorumlanacak ve uygulanacaktır. TÜRKİYE , kanunlar ihtilafı ilkelerine bakmaksızın. Tüm bu tür iddialar ve anlaşmazlıklar getirilecektir ve bu vesile ile bunların münhasıran İSTANBUL adresinde bulunan yetkili bir mahkeme tarafından karara bağlanmasına rıza göstermiş olursunuz. Birleşmiş Milletler Malların Uluslararası Satışına İlişkin Sözleşmeler Konvansiyonunun uygulanması işbu vesileyle açıkça hariç tutulmuştur.

Adres: Saadetdere Mah. Abdi İpekçi Cd. No:24, Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul

Tel: 0551 100 7038 WhatsApp: 0536 719 3212

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge

© 2020 Tüm Hakları Öz Anadolu Perde'ye Aitdir.